KONTAKT

PARADIGMA
Przedstawicielstwo Polskie AT

42-440 Ogrodzieniec
ul. 1 Maja 83

więcej >>O firmie

W roku 1988 w Niemczech Alfred T. Ritter i Klaus Taafel założyli Firmę Paradigma Energie- und Umwelttechnik GmbH & Co. KG, która w krótkim czasie stała się firmą międzynarodową i od początku istnienia stanowi motor napędowy w rozwoju światowej techniki solar.

W chwili obecnej jako RITTER GRUPPE, firma i produkty marki Paradigma znane są na całym świecie. W Polsce produkty i rozwiązania Paradigma znane i stosowane są od 1997r.

Główna idea Paradigma to konsekwentne umieszczanie na jednym poziomie ekologii, ekonomii i produktów najwyższej jakości.

"Gospodarkę można przeprowadzać na trwale z powodzeniem wtedy, gdy zapewnimy zharmonizowanie człowieka i natury" (Alfred T. Ritter, główny udziałowiec RITTER GRUPPE).

Produkty Paradigma stanowią od wielu lat wzór do naśladowania dla innych producentów.
Nasz stały rozwój i wprowadzanie na rynek produktów o najwyższym poziomie technik światowej wymaga również opracowania na tym samym poziomie systemów osiągających maksymalne wykorzystanie energii.
Od kilkunastu lat wprowadzanie najnowocześniejszej techniki, nowoczesnych produktów i najnowszych rozwiązań systemowych jest domeną Paradigma.
Dostępne na rynku rozwiązania systemowe Paradigma, gwarantują maksymalne wykorzystanie energii solar do ciepłej wody, ogrzewania, ciepła technologicznego i chłodzenia budowli.

Obok pomocy w planowaniu i sprzedaży systemów solar, celem naszym jest stała pomoc techniczna i obsługa serwisowa.

 Klaus Taafel i Alfred T. Ritter